Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

15 úspěšných let ISUZU TURANCAR v Čechách

TURANCAR ISUZU: prodej autobusů, autorizovaný servis a náhradní díly ISUZU pro autobusy, nákladní vozy, pickupy ISUZU D – MAX a Industrial Engines

TURANCAR CZ, výhradní dovozce autobusů ISUZU do České republiky, působí na trhu 15 let. Pro značku ISUZU poskytuje TURANCAR komplexní služby, servis a dodávky náhradních dílů pro autobusy ISUZU, nákladní auta, pickupy ISUZU D – MAX, stavební a zemní stroje vybavené motory ISUZU. TURANCAR CZ se stal od počátku přímým partnerem výrobce Anadolu ISUZU a dokáže velmi operativně zajistit veškeré díly ISUZU pro zmiňované kategorie za příznivé ceny. TURANCAR CZ je dlouhodobým významným partnerem veletrhu CZECHBUS.

.

Viktor Wiesner ředitel TURANCAR CZ působí ve společnosti od samého počátku v roce 2004

Viktor Wiesner ředitel TURANCAR CZ působí ve společnosti od samého počátku v roce 2004

.

TURANCAR – prodej autobusů ISUZU

Hlavní činností společnosti TURANCAR CZ však stále zůstává prodej maloobjemových turistických autobusů ISUZU s kapacitou 25 – 39 míst. Jedná se o modely VISIGO, TURQUOISE, NOVO a novinkou je ISUZU NOVOCITI Life, nízkopodlažní midibus městského typu pro 60 cestujících.

ISUZU VISIGO jednička v midi pro 39 cetujících

Z praktického hlediska je ISUZU VISIGO nejlepším řešením autobusové zájezdové dopravy v malých rozměrech s maximální kapacitou až 39 cestujících. VISIGO vyvinuli konstruktéři v Anadolu ve spolupráci se špičkovými designery. Úspěšnost modelu ISUZU VISIGO nejlépe dokládají dobré reference z provozu a zvyšující se počet prodaných vozů v Česku, na Slovensku, ale i v celé Evropě.

ISUZU VISIGO se poprvé objevilo na českém trhu v srpnu 2014, od té doby autobus dozrál a zbavil se porodních potíží. Od roku 2019 nabízí TURANCAR inovovaný model ISUZU VISIGO HYPER, vybavený nově motorem CUMMINS s výkonem 320 koní a automatizovanou převodovkou ZF Ecolife. VISIGO dlouhé 9,5 metru je komfortním víceúčelovým turistickým autobusem, vhodným zejména pro incomingovou dopravu.

ISUZU NOVO překvapivě prostorné a překvapivě obratné

NOVO je nelevnější variantou midibusu pro 29 cestujících na českém trhu, je nejprostornější, nejobratnější a v mnoha ohledech předčí konkurenci. Díky svým vlastnostem je také nejprodávanější v Čechách. V ISUZU NOVO se netlačíte, tam si pohodlné cestování zkrátka užíváte. Jenom v Praze dnes jezdí již více než 60 midibusů NOVO Ultra a Lux.

NOVO je turistický autobus, který vychází z původní osvědčené konstrukce Turquoise a je v nabídce v Česku od roku 2004. Novo je však lehčí, subtilnější, oproti modelu Turquoise kratší o půl metru, měří pouze 7m, je nejmenší z rodiny „midi“ ISUZU. Jedná se o pevnou odolnou konstrukci karoserie na rámu, není to však přestavba z nákladního nebo dodávkového vozu, ale je od prvopočátku konstruktéry navržený jako autobus. Vypadá tak, chová se tak a má takové vlastnosti, disponuje zavazadlovými prostory 4,5mᶾ a dvojími plnohodnotnými pneumaticky ovládanými dveřmi. Je to zkrátka skutečně malý autobus. Výkonný motor ISUZU s obsahem pět litrů pochází z originální japonské produkce a je vyráběný v Tokiu. V Česku je nabízený ve variantách Ultra, Lux a v linkovém provedení City.

ISUZU NOVOCITI Life – originální řešení městského midibusu

TURANCAR letos představil progresivní řešení nízkopodlažního „midibusu“ ISUZU Life v NOVOCITI provedení PREMIUM. Je důležité opět zdůraznit, že se nejedná  o přestavbu na podvozku užitkového vozidla, ale o navrženou a promyšlenou koncepci autobusové konstrukce vhodnou zejména pro městský provoz. Autobusy ISUZU se vyrábí v tisícových sériích zaručujících rutinní kvalitu zpracování a záruku běžné dostupnosti náhradních dílů. Autobusy ISUZU se vyvážejí do třiceti států na třech kontinentech.

ISUZU NOVO Life není limitováno parametry podvozku užitkového auta, splňuje proporcionálně i technicky nejvyšší standardy komfortního cestovaní v městském a linkovém provozu. Za pozornost stojí vysoké boční prosklení, široká ulička, „sál“ s místem pro kočárky a invalidní vozík u zadních dveří. Více než tři čtvrtiny vnitřní délky jsou v nízkopodlažním provedení. Účelným navržením tvaru karoserie s bočními kolmými stěnami při stávajících rozměrech se podařilo docílit maximálně velkého vnitřního objemu.

Zákaznici pro získání informací mají možnost využít rychlých kontaktů ISUZU: +420 776 111 113,  mailto:isuzu@turancar.cz

www.turancar.cz – www.isuzubus.cz

Text, foto: Zdeněk Nesveda – BusPress

.

ISUZU VISIGO a TURQIUOISE před servisním centem v Praze Stodůlkách

ISUZU VISIGO a TURQIUOISE před servisním centem v Praze Stodůlkách

.

Autorizované servisní centrum ISUZU TUANCAR v Praze Stodůlkách

Autorizované servisní centrum ISUZU TUANCAR v Praze Stodůlkách

.

TURANCAR testuje autobusy ISUZU na polygonech

TURANCAR testuje autobusy ISUZU na polygonech

.

ISUZU automobilka s více než stoletou tradicí, ISUZU Turquoise na veletrhu CZECHBUS 2017

ISUZU automobilka s více než stoletou tradicí, ISUZU Turquoise na veletrhu CZECHBUS 2017

.

Venkovní expozice TURANCAR na veletrhu CZECHBUS 2018, zleva: ISUZU NOVOCITI life. NOVO Ultra, NOVO

Venkovní expozice TURANCAR na veletrhu CZECHBUS 2018, zleva: ISUZU NOVOCITI life. NOVO Ultra, NOVO

.

.

Testování autobusů ISUZU na polygonech

.

.

 

.