Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Autobus Isuzu NOVO Ultra na veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně

ISUZU - Barevný svět...

ISUZU - Barevný svět...

ISUZU – Barevný svět…  je nová prezentační kampaň společnosti TURANCAR CZ s.r.o. z Prahy pro autobusy ISUZU,  které jsou určené pro nejrůznější typy dopravy. Nízkokapacitní autobus  s ekonomickým provozem a  širokým spektrem využití představí společnost TURANCAR CZ na veletrhu GO a REGIONTOUR 2011 v Brně. Nejnovější model autobusu ISUZU NOVO Ultra si návštěvníci budou moci prohlédnout na volné ploše před pavilonem F od  13. do 16.1. 2011.

Nové autobusy NOVO Ultra a CITIMARK patří do skupiny úsporných autobusů, které jsou vhodné  všude tam, kde nejsou plně vytíženy velké autobusy. Široké spektrum využití těchto malých  sympatických autobusů představuje Turancar v rámci kampaně  ISUZU – Barevný svět… Vystavený autobus NOVO v turistickém provedení pro 27 osob je vhodný k provozování   regionálních linek, turistických výletů, je však úspěšně využíván v zimním období i jako skibus a v létě s přívěsem dobře poslouží pro dopravu cyklistů s koly. Velké i malé  firmy využívají tyto autobusy k závodové přepravě zaměstnanců, převážně ve stavebnictví a zemědělství.  

Za největší přednosti autobusů ISUZU lze považovat jejich jednoduchou konstrukci, celkovou technickou vyspělost, dostupnost náhradních dílů, dobré ekonomické výsledky při provozu, široké možnosti využití,  komfortní vybavení již v základním provedení a v neposlední míře i velmi příznivou cenu. 

Na veletrhu v Brně společnost  TURANCAR chce seznámit s novým autobusem nejen dopravce, ale hlavně zástupce cestovních kanceláří, majitele rekreačních zařízení a představitele státní správy, městských a obecních úřadů. NOVO je vhodnou variantou při hledání úsporných opatření v dopravě. 

TURANCAR působí na českém trhu již šestým rokem, je výhradním zástupcem prodeje   nízkokapacitních autobusů ISUZU a také zajišťuje pro tyto autobusy servis ve vlastním zařízení  v Praze. Servis TURANCAR také  zabezpečuje distribuci a prodej náhradních dílů po celém území  České republiky.

Společnost TURANCAR v případě zájmu zabezpečí na veletrh GO a REGIONTOUR volné vstupenky, které je možné objednat mailem nebo telefonicky. Zájemci si volnou vstupenku vygenerují pomocí kódu, který Vám obratem zašleme.

Kontakty:
                   
TURANCAR CZ, spol. s r.o.
Jeremiášova č.p. 870/24
Areál Skanska
155 00 Praha 5 Stodůlky
www.isuzubus.eu
www.turancar.cz
isuzu@turancar.cz
+420 251 610 256
+420 603 970 950

ISUZU CITIMARK – Barevný svět v pdf

ISUZU NOVO – Barevný svět v pdf

[nggallery id=25]