Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Autobusový hit ISUZU VISIGO v pohybu!

visigo-polygon-most-4

ISUZU VISIGO krouží při testovacích jízdách na polygonu v Mostě. foto: Zdeněk Nesveda

Turistický autobus ISUZU VISIGO s japonskými kořeny nyní zmiňujeme hodně často. Jedním z důvodů je blížící se veletrh CZECHBUS, ale hlavně stupňující se zájem dopravních společností.

Pro úspěch autobusů ISUZU v kategorii „midi“ máme asi to nejvíc logické vysvětlení. Konkurence dovozových, podobných autobusů opustila Česko. Před deseti lety u nás minimálně osm firem nabízelo a prodávalo podobné malé autobusy s kapacitou 25 – 32 míst, dnes je společnost TURANCAR CZ, výhradní dovozce ISUZU BUS do Česka praktickou společností s tímto sortimentem. Během deseti let se podařilo, vybudovat servisní zázemí a základnu pro dodávky dílů nejen do Čech, ale i na další místa v Evropě.

VISIGO e nový fenomén, největší v MIDI, autobus, který na českém trhu dlouhodobě scházel v zájezdovém sektoru. TURANCAR má nyní produktovou řadu malých zájezdových autobusů 25 – 38 míst, NOVO, TURQUOISE, VISIGO.

 BusPress dlouhodobě s TURANCAREM spolupracuje na propagaci a prezentacích značky ISUZU, což se evidentně podle stoupajícího zájmu a zvýšených prodejů, jak u autobusů, dílů, ale dalších produktů ISUZU daří.

Máme k dispozici nyní dvě propagační videa ISUZU VISIGO , jedno oficiální pořízené výrobcem ANADOLU ISUZU a druhé, kde jsme testovali jízdní vlastnosti ve spolupráci se společností DEKRA na polygonu.

ISUZU VISIGO v pohybu oficiální video výrobce

ISUZU VISIGO v pohybu, testování na polygonu DEKRA CZ + TURANCAR CZ

turancar-isuzu-sk-1jpg

Servisní centrum pro autobusy Mercedes, Setra, ISUZU – TURANCAR SK v Nitř

 

turancar-isuzu-sk

Servisní centrum pro autobusy Mercedes, Setra, ISUZU – TURANCAR SK v Nitře

,

turancar-isuzu-cz-1

Servisní centrum ISUZU – TURANCAR.CZ v Praze, foto: Zdeněk Nesveda

,

turancar-isuzu-cz-2

Turistický autobus ISUZU VISIGO se poprvé na veletrhu CZECHBUS objevil v roce 2014, Viktor Wiesner, jednatel společnosti TURANCAR CZ

,

LOGO_isuzu_turancar