Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Autobusy ISUZU na veletrhu BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018

TURANCAR – Viliam Turan

Firma TURANCAR, která je v Nitře doma, se stala výhradním dovozcem autobusů ISUZU na Slovensko a do České republiky před čtrnácti lety. Na BUS SHOW představil  TURANCAR současnou nabídku turistických midibusů Euro 6.  Nejmenší NOVO s automatickou převodovkou, osvědčený střední model TURQUOISE  a největší ze své nabídky model VISIGO  pro 39 cestujících vybavený motorem CUMMINS a automatizovanou převodovkou.  V kategorii malých turistických autobusů pro 25 až 39 míst dosáhl TURANCAR významného postavení na trhu.  Největší předností firmy je silné zázemí a dobře fungující servisní střediska v Nitře a v Praze. S rychle přibývajícím počtem prodaných nových autobusů bylo nutné rozšířit a zabezpečit distribuci náhradních dílů a vybudování skladů.

Autobusy ISUZU potkáváme v nejrůznějších odvětvích, dobrým příkladem jsou školní autobusy a autobusy pro dopravu zaměstnanců. Nejvíce se však ISUZU využívají v turistické dopravě, jsou vhodná díky své obratnosti a mimořádným manévrovacím schopnostem do historických městských center.

TURANCAR je jedním z nejdůležitějších partnerů slovenského veletrhu BUS SHOW zdravá doprava a i díky jemu se podařilo první slovenský veletrh uspořádat.

Zdeněk Nesveda

.

.

.

.

.

.

2. VELETRH BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2019

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky

.

.

.