Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Autobusy ISUZU – návraty k osvědčené značce

 

CZECHBUS PRAHA 2011
CZECHBUS PRAHA 2011

Na letošním veletrhu  CZECHBUS představila společnost  Turancar dva inovované modely malokapacitních turistických autobusů NOVO Ultra a New Turquoise.  Zájem dopravců o menší „poloautobusy“, zvláště nyní v období úspor a „škrtů“, stále stoupá.  Zákaznici se vrací ke známé osvědčené značce. Jenom připomínáme, že autobusů ISUZU z Turancaru  jezdí u nás téměř sto. Oba předvedené veletržní typy byly v odlišné nadstandardní výbavě a designovém provedení.

 

 

 

Barva podzimní kolekce ISUZU

byla ve znamení ocelově tmavých, metalických, hlubokých laků, v kombinaci  s doplňky imitace karbonových vláken u typu NOVO, Czechbus Edition. U TURQUOISE byla představena plná, maximálně možná výbava, pozornost návštěvníků přitahoval zejména jeho interiér v provedení luxusního koženého čalounění sedadel, připravený na zakázku pro německého zákazníka.

 

Nároky na kulturu cestování se zvyšují také na krátkých a středně dlouhých trasách!  ISUZU proto přichází s dobrou nabídkou vybavení, výkonnou klimatizací a polohovatelnými sedadly již i u modelů v základním provedení bez příplatků.  ISUZU je dostupným autobusem střední třídy s ekonomickým provozem, který si našel pevné místo českém trhu.

 

Text: Zdeněk Nesveda

Foto: Martina Gonseničová  

Velká ISUZU galerie:

[nggallery id=35] [nggallery id=36]