Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

ISUZU BUS – Pozvánka na výstavu Auto Moto Show Pardubice 2012

 

ISUZU TURQUOISE - Auto Moto Show Pardubice 2012

ISUZU TURQUOISE - Auto Moto Show Pardubice 2012

Pardubice ČEZ ARÉNA 20. – 22. 4 2012. Společnost Turancar CZ se tradičně účastní motoristické výstavy Auto Moto Show. Představí zde nejnovější model 2012 autobusu ISUZU New Turquoise Euro 5 v nadstandardní výbavě.  V případě zájmu nás prosím kontaktujte, rádi se vám budeme věnovat. Váš prodejce malokapacitních autobusů ISUZU 603 970 950 

 

 

 

 

Auto Moto Show je největší východočeská motoristická výstava na které se prezentují se osobní, nákladní a užitkové automobily, autobusy, motocykly, čtyřkolky, skútry,ale i autodoplňky a auto – moto příslušenství. Dalším sortimentem budou přívěsy, karavany a čluny. Bohatý doprovodný program:Sraz motorkářů, přehlídka veteránů,kaskadéři, ukázky zásahu hasičů atd . Letošní roční bude rozšířen o výstavu CESTOVÁNÍ 2012.

Velká východočeská výstava je také letos zaměřená na cestování a vše s ním spojené. Svou prezentaci zde představí cestovní kanceláře a agentury,programové agentury, turistické regiony, infocentra jednotlivých měst, prezentace krajů,nejrůznějších ubytovacích zařízení /hotely, penziony, kempy/,zajímavých lokalit, kulturních památek,možností dopravy – železniční, autobusová, letecká.  – atd.