Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

ISUZU BUS V NOVÉM STYLU na výstavě Transped Comma v Praze 21. – 24. 10. 2010

ISUZU CITI MARK

Veřejnosti se zde představí dva nejnovější modely nízkokapacitních ekonomických autobusů pro zájezdovou a městskou dopravu. ISUZU NOVO ultra a CITI MARK jsou typickými  představiteli
moderních, úsporných autobusů nové generace.  

NOVO ultra bude mít v Praze svou českou výstavní  premiéru, CITI  MARK se poprvé představil v létě 2010 na výstavě AUTOTEC v Brně. Oba modely vycházejí z osvědčené koncepce autobusu ISUZU Turquoise, poprvé se v České republice objevily před pěti lety. 

ISUZU NOVO ultra svým uspořádáním plně vyhovuje potřebám zájezdové dopravy na středně dlouhých trasách a je vhodný i pro mezinárodní dopravu. Flexibilita využití u nového subtilního autobusu pro 27 osob je mimořádná. Komfortní a kvalitní vybavení interiéru a vydařený design ocení zejména dopravci, kteří provozují incomingovou  zájezdovou dopravu. ISUZU NOVO je v současné době bezkonkurenčně nejlevnějším autobusem na českém trhu.

ISUZU CITI MARK je autobus, který budí pozornost již od chvíle, kdy se na trhu objevil. Jedná se o autobus městského typu a svým konstrukčním uspořádáním se liší od všech ostatních předešlých  modelů. Jeho délka je devět metrů a uveze až 70 lidí. Snížením podlahy ve střední části vznikla prostorná plošina přístupná dveřmi s dvojitou šířkou, které jsou dále ještě vybaveny výsuvnou plošinou pro invalidní vozíky a kočárky.

Oba autobusy mají osvědčený čtyřválcový originální motor ISUZU Euro 5 s obsahem pět litrů o výkonu 140 nebo 150 kW. U obou typů je použit v konstrukci masivní rám , který zabezpečuje celkovou tuhost vozidla a zvyšuje jeho životnost i při jízdě na méně kvalitních silnicích.

Pokud navštívíte výstavu užitkových vozidel Transped Comma, která se koná  ve dnech  21. – 24.10. 2010, máte možnost si oba modely prohlédnout, případně si domluvit bezplatné zapůjčení autobusů na testovací jízdy.