Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

ISUZU NOVO Ultra – autobusy, které se prodávají samy

ISUZU NOVO Ultra

ISUZU NOVO Ultra

Od konce minulého roku do dnešního dne prodala společnost TURANCAR CZ  pět nových autobusů modelové řady ISUZU NOVO Ultra a další objednávky eviduje. Příčinou zvýšeného  zájmu je  určitě nízká cena, atraktivní vzhled a provozní spolehlivost.  Nový úspěšný model NOVO Ultra  vyplnil mezeru na trhu v segmentu midibusů s obsaditelností  20 – 28 osob.

Všestranné využití NOVO  Ultra je vyjádřeno fiktivním barevným spektrem  v reklamní kampani  „ISUZU – barevný svět....“ . První prodané NOVO slouží na horách jako skibus, další v západních Čechách bude používáno k turistickým výletům v lázních, v Praze je můžeme potkat při vyhlídkových jízdách a incomingové turistice,  ale také při dopravě lidí do zaměstnání.
 
Lhůty dodávek autobusů od výrobce k zákazníkům nepřekročí v současné době pět neděl. Na nové modely je nyní poskytována prodloužená záruka až na dva roky a veškerý servis poskytuje  výhradní dovozce společnost Turancar CZ ve vlastním servisním středisku. Předváděcí vůz úspěšného modelu je možné si bezplatně zapůjčit na základě telefonické objednávky.

informace o autobusech Isuzu na: www.turancar.cz

Technické parametry – fotogalerie ISUZU NOVO Ultra: www.novoultra.cz