Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

lSUZU Demo Tour 2012: 27. – 28. června

Karavana užitkových automobilů ISUZU se již po druhé vypraví na novinářskou cestu ISUZU Demo Tour 2012. ISUZU se úspěšně dostává do podvědomí evropských zákazníků jako užitečný pracant v mnoha oborech podnikání včetně autobusové dopravy. V posledním červnovém týdnu za volanty  ISUZU usednou opět novináři převážně z motoristických časopisů, aby testovali vozidla z ucelené nabídky vozů ISUZU, které se vyskytují na českém trhu.

 

 

 

ISUZU DEMO TOUR 2012

Krátce o ISUZU:

Isuzu udává tempo ve světě výroby lehkých užitkových vozidel a dieselové technologie

• čtvrtý největší výrobce dieselových motorů na světě
• kooperující partner klíčových automobilových výrobců
• inovátor v oblasti naftových, plynových i hybridních pohonů

ISUZU je dnes světově uznávaným specialistou na naftové motory a globálním hráčem na mezinárodních trzích s užitkovými vozidly. Roční produkcí okolo 700.000 užitkových vozů různých kategorií a výrobou 1,2 milionu moderních naftových motorů se řadí mezi největší výrobce těchto technologií na světě. Isuzu zaujímá vedoucí postavení na japonském trhu, v USA byla společnost ISUZU vyhodnocena na prvním místě jako nejúspěšnější dovozce a díky četným aktivitám v Asii, Evropě a Austrálii si ISUZU upevnilo svojí pozici jako třetí největší výrobce užitkových vozů na světě.

 Základem silné pozice na trhu jsou výzkumná a vývojová centra ve více než 120 zemích světa a specializace především na budoucí technologie, jako jsou například vysoce moderní naftové motory, pohony na zemní plyn nebo hybridní pohony, tak jako vývoj dalších nových alternativ. K těmto vývojovým centrům patří také německé „ISUZU Motors Germany GmbH“ v Ginsheim-Gustavsburgu v blízkosti města Frankfurt nad Mohanem, kde se mimo jiné upravují vozidla ISUZU pro evropský trh na přání zákazníků. Přední výrobci automobilů, jako například General Motors, Toyota, Opel a Renault využívají japonského dieselového know–how ke spolupráci a společnému vývoji a potvrzují tím vysoké kompetence Isuzu v dieselové technologii.

ISUZU DEMO  TOUR 2011- fotogalerie

[nggallery id=32]