Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Mimořádně úspěšná prezentace autobusu ISUZU NOVO na veletrhu Euroregion Tour

ISUZU EUROREGION JABLONEC 2014 6

Společnost TURANCAR CZ využívá jarních výstav a veletrhů k představení oblíbeného modelu midibusu ISUZU NOVO v regionech po celé České republice. Turistické autobusy na výstavy cestovního ruchu neodmyslitelně patří. Po Praze a Olomouci se nyní NOVO představilo také na veletrhu Euroregion Tour v Jablonci nad Nisou. Právě tady byl o autobus mimořádný zájem nejen ze strany dopravců, ale také se o něj zajímali cestující a klienti cestovních kanceláří. NOVO, je příkladným dopravním prostředkem s mnohostranným využitím s nízkými provozními náklady.  Můžeme bez obav říct, že jedná o nejefektivnější autobus ve své kategorii s kapacitou 25 – 33 osob.

ISUZU EUROREGION JABLONEC 2014 1

ISUZU NOVO na veletrhu Euroregion Tour 2014 v Jablonci nad Nisou, foto: Zdeněk Nesveda

Euroregion Tour

 „Euroregion Tour získává na prestiži, to dokazuje i zájem z tak vzdálených zemí, jako je např. Nizozemí či Belgie. Je zde prezentováno mnoho atraktivních míst u nás i v zahraničí, proto se budeme snažit spolupráci se všemi partnery udržovat a rozvíjet. Přeji všem návštěvníkům, aby si na veletrhu našli to, co je zajímá, inspirace je tu mnoho“, řekl s úsměvem na závěr primátor Petr Beitl.

Veletrh je pořádán ve spolupráci s Libereckým krajem, statutárními městy Jablonec nad Nisou a Liberec, Eurocentrem Jablonec n.N., Okresní hospodářskou komorou v Jablonci n. N. a společností Sundisk.

( Magistrát města Jablonec nad Nisou )

„Jsme rádi, že právě v Jablonci jsme měli možnost náš autobus představit publiku, tak báječného veletrhu“.

Více informací o vystaveném autobusu NOVO najdete zde, klik a jste tam!

Text, foto: Zdeněk Nesveda

ISUZU EUROREGION JABLONEC 2014 4

ISUZU NOVO na veletrhu Euroregion Tour 2014 v Jablonci nad Nisou, foto: Zdeněk Nesveda

ISUZU EUROREGION JABLONEC 2014 2

ISUZU NOVO na veletrhu Euroregion Tour 2014 v Jablonci nad Nisou, foto: Zdeněk Nesveda