Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Napsali o nás – Hospodářské noviny 1.6., postřeh z výstavy Autotec Brno 2010

Atototec Brno 2010 - expozice Turancar

Atototec Brno 2010 - expozice Turancar

Isuzu- V kategorii malokapacitních autobusů jistě zaujme nabídka společnosti Turancar CZ, která na českém trhu zastupuje značku Isuzu. Tyto japonsko-turecké autobusy a autokary si za deset let výroby získaly řadu příznivců a prodávají se již v osmnácti evropských zemích.

Pilotní model Turquoise s délkou do 8 m zaujal mj. vlastní konstrukcí podvozku, vysokou základní vybaveností, nízkými provozními náklady a výbornou manévrovatelností, kterou řidiči ocení hlavně v městských centrech. Na veletrhu Autotec se Isuzu Turquoise představí v zájezdovém provedení pro 26 až 30 cestujících plus řidiče a stewarda.

Novinkou je malokapacitní Isuzu Novo, což je vlastně menší a cenově výrazně dostupnější varianta modelu Turquoise. Tento autobus dlouhý 7 metrů uveze až 27 pasažérů.

Největším překvapením expozice bude zcela nově koncipovaný model Citimark, první 9 metrů dlouhý autobus od Isuzu a první s motorem vzadu. V nabídce je také městský Citimark s nižším počtem sedadel a výsuvnou manipulační plochou pro snadné najetí invalidního vozíku.

Všechny modely autobusů Isuzu pro rok 2010 jsou osazeny japonskými motory Euro 5 EEV s
filtrem pevných částic.

zdroj: Hospodářské noviny

Technická specifikace ISUZU CITIMARK :
http://isuzubus.cz/turquoise/citimark/