Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Nový model autobusu ISUZU NOVO Ultra na Slovensku

ISUZU NOVO Ultra

ISUZU NOVO Ultra

Nový autobus stříbrné barvy ISUZU NOVO Ultra v těchto dnech poprvé na Slovensku představila společnost TURANCAR – Viliam Turan. Autobus s nevšedním designem bylo možné poprvé vidět v Čechách na výstavě Autoshow v Praze na podzim loňského roku.

NOVO Ultra se od svých předchůdců liší zejména subtilnější karosérií a novým uspořádáním podvozkových částí,  náprav a pérování. Inovativní změny přispívají k lepším jízdním vlastnostem a  komfortu cestování. NOVO  bylo vyvinuto v ISUZU na základě potřeby a požadavků  dopravců. Na  evropský trh se tak nyní dostává levný a přitom komfortní autobus pro 27 osob se širokým spektrem využití a velkou užitnou hodnotou, která vyplývá z nízké pořizovací ceny, úsporné ekonomiky provozu, nenáročnosti a spolehlivosti. Nové ISUZU je přátelské k přírodě a životnímu prostředí, originální japonský  motor ISUZU 4HK1E5C splňuje ta nejpřísnější ekologická kritéria EURO 5.

Veškeré informace včetně technických parametrů o nové zajímavé novince, která se v těchto dnech objevila na Slovensku, najdete na internetovém portálu: www.isuzubus.eu

Generální importér ISUZU pro Slovensko   

TURANCAR SK – Viliam Turan
Jan Michalec – ředitel prodeje a servisu autobusů  ISUZU
Bratislavská 1
949 01 Nitra
Areál Mercedes
www.isuzu.sk
jm@isuzu.sk
isuzu@turancar.sk
+421 37 6515 221
+421 910 903 355

ISUZU NOVO Ultra

ISUZU NOVO Ultra

ISUZU NOVO Ultra

ISUZU NOVO Ultra