Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Vítejte na stránkách věnovaným japonské značce autobusů ISUZU a celému sortimentu evropské nabídky ISUZU

Společnost TURANCAR je Česko – Slovenské výhradní zastoupení pro autobusy značky ISUZU. Zabývá se převážně prodejem a servisem turistických malokapacitních autobusů modelové řady TURQUOISE, NOVO a VISIGO,  jedná se o jednoznačně nejúspěšnější turistické autobusy ve své kategorii s obsaditelností 25 – 39 míst. V nabídce jsou i městské autobusy CITIBUS a CITIPORT. Prodejní a servisní místa se nachází v Čechách v Praze a na Slovensku v Nitře.

FOR ISUZU CZECH GROUP

TURANCAR CZ v Praze je součástí uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“ které vzniklo v rámci partnerských vztahů s firmou ProScan a.s. která v Čechách reprezentuje skupinu ISUZU Trucks a prodej pickupů ISUZU D – MAX. Propojením vznikla v Česku unikátní struktura ISUZU s komplexní nabídkou ISUZU. Zákazníci nyní, úplně poprvé najdou veškeré služby ISUZU pod jednou střechou.  „FOR ISUZU CZECH GROUP“ svým zákazníkům nabízí prodej a servis autobusů, lehkých nákladních aut od 3,5 t do 14t, pickupů D – MAX.

 

V rámci uskupení TURANCAR nabízí také náhradní díly tzv. ISUZU INDUSTRIAL ENGINES pro pracovní a stavební stroje všech značek vybavené motory ISUZU a veškeré další díly pro užitková vozidla dovážená do Evropy.

INDUSTRIAL ENGINES

 

TURANCAR disponuje servisními centry v Praze pro opravy autobusů a nákladních vozů a v Nitře pro opravy servis autobusů. V rámci uskupení se opravy ISUZU také provádí v centrech ProScan v Pardubicích a Jičíně.