Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Turancar CZ – ISUZU se aktivně podílí na prevenci bezpečnosti v silničním provozu!

TURANCAR byl u toho! LitCom představilo svůj nový projekt BER-TO, který je zaměřen na primární prevenci úrazu hlavy.  Nejrizikovější skupinu tvoří sportovci, a to nejen profesionálové. Stále stoupá počet těch, co se svým životem hazardují a při sportu nepoužívají ochranné pomůcky. Přítomnost týmu kontaktní prevence SAFETYSHOW na letošním 14. ročníku AUTHOR PRAŽSKÁ PADESÁTKA byla opravdu smysluplná, i když samozřejmě na startu nestál nikdo, kdo by nebyl správně a bezpečně vybaven.

Prevence trochu jinak …

Moderovaný program v plně ozvučené expozici není založen na poučování a strohých informacích. Je využívána interakce s diváky, od chytře sestavených kvízů, přes video projekci, po trenažéry a simulátory, které si účastníci mohou na vlastní kůži vyzkoušet. Diváckou atraktivitu pak jednoznačně zvyšuje celorepubliková soutěž v řidičských dovednostech, jejíž vítěz získá hodnotnou prémii. Jedinečností programu SAFETYSHOW na cestách je reálný zážitek v osobním automobilu, pod dozorem profesionálů.

 

Náš tým využívá interakce s diváky i v tzv. ožehavých tématech jako jsou drogy nebo alkohol. Dovednostní soutěže a hry s patentovanými brýlemi naleznete hned na třech stanovištích SAFETYSHOW na cestách.

Alkohol – preventivní stanoviště – hry, soutěže a činnosti za pomoci alkoholových brýlí.

Drogy – preventivní stanoviště – hry, soutěže a činnosti za pomoci drogových brýlí (návykové látky vyjma alkoholu)

Úrazy – preventivní stanoviště BER-TO – činnosti za pomoci brýlí simulujících stav po úderu do hlavy (otřes mozku)

Součástí programu jsou rozhovory s hosty, profesionály v oblasti bezpečnosti silničního provozu, ale také profesionálními závodníky, či známými osobnostmi.

 

 

Více informací na: www.litcom.cz