Isuzubus.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Veletrh Autotec Brno 2010 – ISUZU v centru pozornosti

 

 

Turancar - Autotec 2010

Turancar - Autotec 2010

Nové autobusy ISUZU byly  v centru  pozornosti na veletrhu AUTOTEC  v  Brně, ve společné slovensko – české expozici TURANCAR

Chceme jmenovat zejména dva různé modely středně velkých autobusů s různými možnostmi využití, CITIMARK a New Turquoise. CITMARK je skutečná novinka v kategorii příměstské a linkové dopravy, jejíž českou premiéru s napětím očekávali novináři i veřejnost na základě kladných referencí a pozitivních ohlasů ze zahraničních zkušebních testů. New Turquoise je naopak osvědčený výrobek ze zájezdového segmentu v novém kabátě s mnoha vylepšeními a podle pozorovatelů  již na svém vrcholu dozrávání, ale kdo ví, výrobce  Anadolu Isuzu  Outomotive  nás možná ještě v mnohém překvapí.

Nový CITIMARK má za sebou svoji úspěšnou premiéru, první výstavní předváděcí model již s českou registrační značkou zahájí bezprostředně po veletrhu zatěžkávací zkoušku v ostrém provozu. Jeho skutečné vlastnosti se prověří na linkách dopravců, kteří projevili zájem o krátkodobé zapůjčení autobusu. Samotný veletrh přitom napověděl, že perspektivu mají provozně úsporné novinky a CITIMARK je právě jednou z nich.

New Turquoise, poslední model z úspěšné řady zájezdových autobusů, byl ve své kategorii jediným podobným  exponátem na veletrhu a představila ho slovenská centrála Turancaru. Právě tento typ před pěti lety odstartoval úspěšnou dráhu autobusů ISUZU v Čechách i na Slovensku. O vylepšenou modifikaci je značný  zájem menších i větších dopravců, kteří provozují incomingovou výletní turistiku na krátkých a středně dlouhých trasách.

Pro mnoho výrobců v minulosti byl  AUTOTEC začátkem úspěšné cesty pro uvedení nových modelů na trh.  Absence mnoha známých značek na letošním veletrhu nic neubírá na prestižním postavení AUTOTECU. Těm,  kteří se zúčastnili, přinesl možnost představit novinky, o které určitě nebyla nouze, a posílit tím své postavení na trhu.

text, foto: Zdeněk Nesveda

TURANCAR CZ, spol. s r.o.
Jeremiášova č.p. 870/24
Areál Skanska
155 00 Praha 5 Stodůlky
www.turancar.cz
isuzu@turancar.cz
+420 251 610 256
+420 603 970 950

TURANCAR SK – Viliam Turan
Bratislavská 1
949 01 Nitra
Areál Mercedes
www.isuzu.sk
isuzu@turancar.sk
+421 37 6515 221
+421 910 903 355